Naruto
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jam jest błogosławiony Junzo, zaś wy jesteście moimi sługami. I takimi zostaniecie po kres swojego nędznego życia!~ Junzo Douhito
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ranga D

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Eldinor Uchiha
Genin
Genin
Eldinor Uchiha


Liczba postów : 213
Join date : 09/03/2011
Age : 33
Skąd : Konoha-Gakure

Ranga D Empty
PisanieTemat: Ranga D   Ranga D EmptySob Mar 12, 2011 4:25 pm

Znaleźć dziewczynę w lesie.
Powrót do góry Go down
https://naruto.forumpolish.com
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptyPon Kwi 25, 2011 3:13 pm

Zgłaszam się do tej misji.

Upomnienie 2/5 za złamanie 3pkt Regulaminu.
Powrót do góry Go down
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptyWto Maj 03, 2011 7:34 pm

Hokage kiwa głową i daje ci zdjęcie dziewczynki prosto do ręki bez słowa.
Powrót do góry Go down
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptyWto Maj 03, 2011 8:29 pm

Wziołem zdjęcie dziewczynki i przyglądam się mu. Po chwili chowam je do portfela, który wkładam do sakwy. Następnie patrze na Hokage mówiąc.

Szanowny Hokage! Dziękuje za przyznanie misji lecz przydałoby mi się kilka informacji. Jak się nazywa?Gdzie mieszka? Gdzie zniknęła? i inne. Byłbym wdzięczny i bardzo by mi to ułatwiło misję.

Stoje i czekam na odpowiedź Hokage przyglądając mu się.

3/5 upomnień za złamanie 3pkt regulaminu.
Powrót do góry Go down
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptyWto Maj 03, 2011 9:33 pm

Hokage westchnąwszy odpowiedział:

Dziewczynka ma na imię Juki, ma niebieskie oczy i brązowe włosy a ostatni raz widziano ją w parku niestety tylko tyle wiemy a po za tym to ci wystarczy a teraz ruszaj, kto wie w co mogła się wpakować ta mała!

Hokage usiadł na krześle i zaczął swoją papierkową robotę.
Powrót do góry Go down
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptyWto Maj 03, 2011 10:41 pm

Hai! Krzyknołem i wybiegłem z gabinetu Hokage nie zwlaniając wybrałem się do parku. Gdy zaczołem sie zbliżać w strone parku zaczołem się rozglądać za osobą na zdjęciu oraz wytężając swoje zmysłu probowałem usłyszeć głos jakiejś małej dziewczynki jej głos powinien byc dzięciecy i dość wysoki. Gdy usłyszałem taki odrazu zmianiałem kierunek sprawdzając dany głos.

4/5 upomnień za złamanie 3pkt regulaminu.
Powrót do góry Go down
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptyWto Maj 03, 2011 10:42 pm

Jesteś w połowie drogi.
Powrót do góry Go down
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptyWto Maj 03, 2011 10:47 pm

Zauważając że zbliżam się do parku starałem się bardziej rozglądać i w słuchiwać w głosy. Więc zwolniłem jeżeli zauważyłem jakiś sklep w jakim mogła zatrzymać się dziewczynka (słodzycze,jedzenie,picie,zwierzaczki) Wstępowałem do sklepu i pytałem pokazując zdjęcie: -Przepraszam, Widział Pan/Pani tą dziewcznykę?

Jeżeli nie zmierzam do parku szukając jakis poszlag po drodze które zgubiła dziewczynka.

5/5 upomnień za złamanie 3pkt regulaminu.(Dostajesz 1 ostrzeżenie)
Powrót do góry Go down
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptyWto Maj 03, 2011 11:44 pm

Nic nie słyszysz natomiast w sklepach nikt jej nie widział lecz wchodząc do parku znalazłeś jakiegoś misia
Powrót do góry Go down
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptyWto Maj 03, 2011 11:51 pm

Przyglądam się misiowi i pakuje go do plecaka. Będąc w parku zastanawiam się co mógłbym zrobić jako mała dziewczynka w parku lecz jedyne co w danej chwili przychodziło mi do głowy to porwanie, pójście do koleżanki lub zgubienie się lecz jedna rzecz mi tylko narazie pasowała lecz nic na to nie wskazywało poza misiem lecz ona mogła go poprostu zgubić.

Po chwili namysłu wróciłem do poszukiwań i pytam napotkanych ludzi pokazując zdjecie. CZy widzieliście tą dziewczynke?
jak nie szukam poszlag na drzewach ławkach czy innych np urwane ślady stóp lub inne ślady zaginionej dziewczynki.
Powrót do góry Go down
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptyWto Maj 03, 2011 11:58 pm

Miejscowi po pokazaniu im zdjęcia powiedzieli ci że widzieli ją idącą do lasu a gdy szedłeś kawałek dalej napotkałeś jakieś małe odciski butów prowadzące do lasu a za nimi jakieś ogromne łapy tygrysa czy pantery co nie wskazywalo za dobrze.
Powrót do góry Go down
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:02 am

Wyjołem dwa kunaia(jeden w ręce) i biegne pośladach w słuchując się uważnie gdyż zwierzę może być blisko chodź może to być pułapka a więc staram sie unikać głównych dróg, głośnych miejsc. Zachowuje ostrożność aby nie dać się nabrać. Staram się nie rozpraszać myślami które zaczeły mnie nachodzić o różnych losach zdarzeń. Koncentruję się tylko na misji po to aby ją wykonać i uratować biedne dziecko.

1/5 upomnień za złamanie 3pkt regulaminu.
Powrót do góry Go down
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:05 am

Docierasz do lasu lecz przy krzakach przy głównym wejściu do lasu, ślady się urywają i pozostają tylko zwierzęcia.
Powrót do góry Go down
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:10 am

Wszystkie poszlagi zaczęły się układać rozejrzałem się odrazu i pobiegłem za śladami zwierzyny nasłuchując ja aby mnie nie zaatakowała. Cholera biedna dziewczynka przez chwile pomyślałem poczym przyspieszyłem. Chciałem ze wszystkich sił uratować tą bezbronną ofiarę. Przecież ona nic nie zawiniła. Pozatym to moja misja i jako shinobi to mój obowiązek.

2/5 upomnień za złamanie 3pkt regulaminu.
Powrót do góry Go down
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:15 am

Po niedługim czasie ślady się urywają a niedaleko nich pod drzewem siedzą dwa ogromne tygrysy i dwa malutkie które zlizują krew jak i gryzą dziewczynkę po rękach a ona sama jest nieprzytomna natomiast tygrysy tylko pilnują aby ich dzieci się najadły.
Powrót do góry Go down
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:21 am

Przeanalizowałem na szybkości odległośc i krew na ziemi jaka jest stwierdzając że duzo krwi już uszło z dziewczynki więc uznałem że muszę szybko działać. Błyskawicznie zareagowałem żucając 2 shurikeny w wielki tygrysy i 2 w małe w drugiej turze następnie czekam na reakcje bestii. W tym czasie przygotowywuje się do wykonania Katon, Bakuengan no Jutsu gdy wciagne powietrze wyjmuje jednego kunaia.

3/5 upomnień za złamanie 3pkt regulaminu.
Powrót do góry Go down
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:24 am

Zraniłeś małe tygrysy po czym upadły na ziemię i zaczęły tracić dużo krwi natomiast duże tygrysy także zostały trafione lecz to nic nie dało i rzuciły się na ciebie.
Powrót do góry Go down
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:28 am

W jednego użyłem wcześniej przygotowaną technikę a następnie w drugiego rzucam kunaiem i biegne do dziewczynki wyciagam sprzęt z małych lwiątek i zabieram dziewczynke wskakujac na drzewo wykonuję drugi raz ta sama technike katon w drugiego tygrysa.
Mając nadzieję że to wystarczy na te wielkie bestie gdyż czułem krew dziewczynki i chciałem jej pomoć jak najszybciej lecz to nie było łatwe.

100-10=90-10=80 chakra
10- 1 = 9 kunai
15-4=11shuriken


Ostatnio zmieniony przez Osuko Horoshi dnia Sro Maj 04, 2011 12:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:33 am

Tygrysy resztkami sił wzięły małe tygrysy w paszcze i kulejąc odeszły a dziewczynka nadal była nie przytomna i krwawiła(odzyskałeś shurikeny)


Ostatnio zmieniony przez Mitashi Kajaneki dnia Sro Maj 04, 2011 12:41 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:36 am

Zeskoczyliśmy na dół porwałem swoją koszulke i ścisnołem miejsca krawawienia. Odrazu wziołem dziewczynkę na barana i zaczołem biec w strone wioski jak najszybciej umiem. Mówiąc podnosem: Wytrzymaj mała jeszcze troche już nie daleko... Byłem tak zmotywowany chęcią uratowania dziewczynki że nigdy w życiu tak szybko nie biegłem jak teraz nie odczuwając przy tym zmęczenia. Gdy wybiegłem z lasu skierowałem się ku szpitalowi aby oddać dziewczynkę w opiekę specjalistów.


4/5 upomnień za złamanie 3pkt regulaminu.
Powrót do góry Go down
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:40 am

Dobiegasz po kilkunastu minutach do szpitala lecz zauważasz że dziewczynka nie oddycha i nie wiesz nawet kiedy to się stało.
Powrót do góry Go down
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:44 am

Wbiegam jak najszybciej do szpitala wbiegam do otwartego gabinetu i mowie potrzebna pomoc pogryziona dziewczynka przez lwy potrzebuje pomocy. Mocno krwawi, jest nieprzytomna i ma problemy z oddychaniem. Zaniepokojony stanem dziewczynki po odpowiedzi lekarza wychodz i czekam na diagnoze aby zdac to w raporcie. W między czasie przygotowałem dla ofiary mały podarunek oczyściłem jej misia i wyjołem czekoladki z plecaka, które ładnie zapakowałem. Z minuty na minute martwiłem się coraz bardziej a lekarza jak nie było tak nie ma co powoli sprowadzało mnie do szału i odczuwałem poczucie winy, że mogłem być na miejscu szybciej nie dopuścic do tego.
Powrót do góry Go down
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:48 am

Po godzinie lekarz wychodzi do ciebie i mówi:

Nic jej nie będzie mimo iż jest w stanie krytycznym wyjdzie z tego jeżeli chcesz możesz ją odwiedzić już jest przytomna.

Powiedział lekarz i zniknął gdzieś
Powrót do góry Go down
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:55 am

Wszedłem po cichu gdyż dziewczynka może być wykończona na korytarzu zauważyłem piękne żółte kwiaty więc wziołem kilka i wsadziłem do wazonu i oparłem o to czekoladki i misia położyłem na poduszce i po cichu się wymknołem. I pobiegłem zdać raport do budynku Hokage. Gdy wbiegłem określiłem stan dziewczynki i cały przebieg misji i poczekałem na wynagrodzenie i ocene mojej misji. I poprosiłem o poinformowanie rodziny.

5/5 upomnień za złamanie 3pkt regulaminu.(Dostajesz 2 ostrzeżenie)
Powrót do góry Go down
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D EmptySro Maj 04, 2011 12:59 am

Hokage kiwnął głową.
20 exp 20 zen
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ranga D Empty
PisanieTemat: Re: Ranga D   Ranga D Empty

Powrót do góry Go down
 
Ranga D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ranga D
» Ranga D
» Ranga C
» Ranga C
» Ranga B

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto :: Misje-
Skocz do: