Naruto
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jam jest błogosławiony Junzo, zaś wy jesteście moimi sługami. I takimi zostaniecie po kres swojego nędznego życia!~ Junzo Douhito
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Misja Dróżynowa rangi C

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Misja Dróżynowa rangi C Empty
PisanieTemat: Misja Dróżynowa rangi C   Misja Dróżynowa rangi C EmptyCzw Maj 05, 2011 12:55 pm

Misja ta przydzielona jest Teamowi 1 a liderem będzie Mitashi Kajaneki.

Cel:Zabicie trzech Chuninów którzy zabili strażników w lesie.
Powrót do góry Go down
Mitashi Kajaneki
Jounin
Jounin
Mitashi Kajaneki


Liczba postów : 60
Join date : 01/05/2011

Misja Dróżynowa rangi C Empty
PisanieTemat: Re: Misja Dróżynowa rangi C   Misja Dróżynowa rangi C EmptyCzw Maj 05, 2011 12:58 pm

Wchodzę do gabinetu iż to własnie moja drużyna ma wykonać tą misję, spokojnie czekam oparty o ścianę aż pojawi się cała trójka młodych po czym wyruszymy na pierwszą drużynową misję, mam nadzieje że nie są to jakieś baby które boją się wszystkiego bo chyba tego nie zniosę- pomyślał sobie Mitashi

5/5 upomnień za złamanie 3 pkt.Regulaminu.(Dostajesz 1 ostrzeżenie)
Powrót do góry Go down
Eldinor Uchiha
Genin
Genin
Eldinor Uchiha


Liczba postów : 213
Join date : 09/03/2011
Age : 33
Skąd : Konoha-Gakure

Misja Dróżynowa rangi C Empty
PisanieTemat: Re: Misja Dróżynowa rangi C   Misja Dróżynowa rangi C EmptyCzw Maj 05, 2011 2:42 pm

Eldnior przyszedł do gabinetu zaraz po tym jak się dowiedział,o tym ze mają odbyć pierwszą misje drużynową.Co najbardziej było zabawne to fakt,że nie znał ani swojej drużyny,ani nie znał swojego "Sen-sei" Tak naprawdę Eldinor tylko jedną osobę traktował jako swojego mistrza,ale jakoś tak wypada ze lider drużyny,staję się też ich nauczycielem.Młody Uchiha bardzo się zastanawiał jaki jest ten ich nauczyciel,i ile może go nauczyć.Eldinor wszedł bez pukania,i przystanął obok drzwi,patrząc się na mężczyznę,odwróconego od niego plecami.To chyba był ich lider.Eldinor przypatrzył mu się,jednak nic nie powiedział.Tak naprawdę to go nie znał,więc nie zamierzał go oceniać.Tak czy owak,teraz pozostawało czekać na resztę jego drużyny.
Powrót do góry Go down
https://naruto.forumpolish.com
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Misja Dróżynowa rangi C Empty
PisanieTemat: Re: Misja Dróżynowa rangi C   Misja Dróżynowa rangi C EmptyCzw Maj 05, 2011 3:43 pm

Wchodze do gabinetu wybitnego Hokage bez pukania, w momencie przejścia przez próg zauważyłem dwóch mężczyzn. W tym momencie zrozumiał że coś wisi w powietrzu, ponieważ była cisza jak makiem zasiał lecz nie mogłem im sie przyznać obaj stali do mnie plecami, a więc stanołem obok owego partnera w misji i postanowiłem zagadać aby zobaczyć jakie ma podejście do nowych i czy jest rozmowny, bo wbrew pozorom można z tego wiele wyciągnąc. Stanołem obok przekracając tylko lekko głowę i powiedziałem.
- Witam, Jestem Osuko Horoshi z Oto-Gakure.Wynika na to że będziemy partnerami. A ty jak się nazywasz i co ty na to?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Misja Dróżynowa rangi C Empty
PisanieTemat: Re: Misja Dróżynowa rangi C   Misja Dróżynowa rangi C Empty

Powrót do góry Go down
 
Misja Dróżynowa rangi C
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto :: Misje-
Skocz do: