Naruto
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jam jest błogosławiony Junzo, zaś wy jesteście moimi sługami. I takimi zostaniecie po kres swojego nędznego życia!~ Junzo Douhito
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dolina

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Eldinor Uchiha
Genin
Genin
Eldinor Uchiha


Liczba postów : 213
Join date : 09/03/2011
Age : 33
Skąd : Konoha-Gakure

Dolina Empty
PisanieTemat: Dolina   Dolina EmptySro Mar 16, 2011 9:45 pm

Dolina końca z wielkim i głębokim jeziorem i wodospadem.

Dolina jest jeszcze bez pomników!!
Powrót do góry Go down
https://naruto.forumpolish.com
Osuko Horoshi
Genin
Genin
Osuko Horoshi


Liczba postów : 17
Join date : 22/04/2011

Dolina Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina EmptySob Kwi 30, 2011 4:03 pm

Przybyłem na szczyt wodospadu czując powiew wiatru i szum wodospadu. Stanołem na brzegu wodospadu i rozglądałem się po pięknym,przejrzystym horyzontem. Po chwili zamknołem oczy i znowu widziałem przed oczami swoją podróż shinobi.
Po otrząśnięciu się zdjołem swój czarny płaszcz i przeciągając się usiadłem na krawędzi doliny końca. Podziwijąc piękny śpiew ptaków postanowiłem skoczyć z wodospadu więc odrazu to zrobiłem, gdyż nie boję się niebezpieczeństwa. W czasie skoku czułem nie wiarygodny przypływ adrenaliny i silny, porywisty wiatr po kilku sekundach wylądowałem w wodzie i poczułem delikatny bół wkońcu to była duża wysokość. Przepłynołem kilka metrów i wyszedłem na brzeg. Następnie ułożyłem włosy i wróciłem na góre szczytu. Gdy wdrapałem się na górę odczuwałem lekkie zmęczenie co znaczyło o mojej niewiarygodnej kondycji, o która dbam od lat. Zabrałem swoje rzeczy i ułożyłem się w cieniu pod drzewem.
Powrót do góry Go down
Eldinor Uchiha
Genin
Genin
Eldinor Uchiha


Liczba postów : 213
Join date : 09/03/2011
Age : 33
Skąd : Konoha-Gakure

Dolina Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina EmptyCzw Maj 05, 2011 12:28 pm

Eldinor przyszedł nad dolinę,tuż przed chłopakiem,i usiadł przy drzewie,obserwując niebo,i nie zwracając zbytniej uwagi na wyczyny chłopaka,który miał chyba za dużo energii w sobie.Eldinor rozmyślał o swoim przyjacielu i jej siostrze,im dłużej o niej rozmyślał tym dziwniej się czuł.Na każde wspomnienie czuł się tak jak by do brzucha wpadał mu ciężki kamień.Cieszył się że Junzo ją odnalazł,i że chociaż jego marzenie się spełniło,ale Eldinor nawet nie przypuszczał,że dziewczyna będzie tak na niego działa.Młody Uchiha westchnął i przeczesał sobie ręką włosy,co robił dosyć często.Nie zwracał uwagi na chłopaka,do puki ten nie usiadł przy pobliskim drzewie.Mimo tego Eldinor nie zamierzał się do niego odzywać,sam nie lubił jak ktoś mu przeszkadza kiedy chce odpocząć,i właśnie dla tego sam też nie zamierzał komukolwiek przeszkadzać.
Powrót do góry Go down
https://naruto.forumpolish.com
Sponsored content





Dolina Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina Empty

Powrót do góry Go down
 
Dolina
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Las przed doliną

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto :: Konoha-Gakure :: Dolina końca-
Skocz do: